Андрій Грицишин: Лобісти “узаконеного грабунку людей” скористалися некомпетентністю владної команди

Юридичні колізії у підписаному президентом законі про гральний бізнес робить цей закон інструментом ще більших зловживань.

Джерело: Про це написав на своїй сторінці Facebook депутат тернопільської міської Ради Андрій Грицишин.

Дослівно. “Легалізація грального бізнесу в умовах економічної кризи — це шлях до “узаконеного грабунку” людей”, - написав депутат міської ради, коментуючи підписання президентом закону, що легалізує гральний бізнес.

Андрій Грицишин підкреслив, що юридичні колізії у підписаному президентом законі про гральний бізнес робить цей закон інструментом зловживань.

“Схоже, цього разу лобісти “узаконеного грабунку людей” скористалися некомпетентністю владної команди, а страждатимуть люди”, - зазначив депутат міської ради.

Андрій Грицишин закликав депутатів Верховної Ради зупинити недосконалий закон.

“Я звертаюся до депутатів від Тернопільщини. Ви маєте змогу принаймні виправити помилки, якщо не зупинити цей шкідливий закон”, - написав Андрій Грицишин.

Деталі. Президент Володимир Зеленський підписав закон 2285-Д про державне регулювання грального бізнесу, не дивлячись на дві взаємовиключні норми про визначення органа-регулятора ринку. У законі прописані норми, які одночасно визначають регулятором ринку спеціальну комісію, а в іншому — дають право Кабміну визначати регуляторний орган. Тобто може скластися ситуація, коли буде одразу два регуляторних органи. На цю колізію вказали самі депутати монобільшості. Очікувалося, що президент спрямує законопроект на доопрацювання. Однак на сьогодні закон підписаний з колізіями.

Раніше. Депутат міськради Андрій Грицишин відомий тим, що послідовно протидіяв незаконному розміщенню гральних закладів поблизу житлових будинків, зважаючи на їхню антисоціальну суть. Зокрема у 2018 році з його ініціативи були закриті гральні заклади по вулиці Лесі Українки, 39. Тоді до депутата звернулися місцеві мешканці з проханням розібратися у ситуації. За ініціативи очолюваної Грицишиним фракції депутати міської ради підтримали рішення про обмеження часу роботи гральних закладів.

гральний бізнес Грицишин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі