"За крок до катастрофи": у Тернополі житловий будинок може розвалитися будь-якої миті (ФОТО)

"За крок до катастрофи": у Тернополі житловий будинок може розвалитися будь-якої миті, Георгій Шевчук

Мешканці багатоповерхового будинку, що знаходиться за адресою бульвар Данила Галицького, 28, перебувають у постійному та цілодобовому напруженні: їх сповнює страх, оскільки будівля вкрилася численними тріщинами та може розвалитися будь-якої миті.

"У багатоквартирному будинку на вулиці Данила Галицького, де на першому поверсі знаходиться дитяча поліклініка, мешканці живуть наче на пороховій бочці. Через просідання фундаменту один із під’їздів фактично відділився від основної частини будинку", – зазначив громадський активіст Олексій Станько.

Як інформують "Тернополяни", будинок валиться на очах, а тому жити у ньому щодня стає все небезпечніше, каже місцевий житель Петро.

"Ніхто не реагує, а будинок валиться. Причини ми не знаємо. Напевно, осів фундамент або з поліклініки підтопило. Ніхто нам нічого не каже. Пробували ремонтувати, нічого не допомогло, так на цьому і зупинилося. Комісії були, фіксували, "маячки" ставили. На цьому все закінчилося", – пояснив пан Петро.

"За крок до катастрофи": у Тернополі житловий будинок може розвалитися будь-якої миті (ФОТО), фото-1 "За крок до катастрофи": у Тернополі житловий будинок може розвалитися будь-якої миті (ФОТО), фото-2 "За крок до катастрофи": у Тернополі житловий будинок може розвалитися будь-якої миті (ФОТО), фото-3 "За крок до катастрофи": у Тернополі житловий будинок може розвалитися будь-якої миті (ФОТО), фото-4 "За крок до катастрофи": у Тернополі житловий будинок може розвалитися будь-якої миті (ФОТО), фото-5 "За крок до катастрофи": у Тернополі житловий будинок може розвалитися будь-якої миті (ФОТО), фото-6 "За крок до катастрофи": у Тернополі житловий будинок може розвалитися будь-якої миті (ФОТО), фото-7 "За крок до катастрофи": у Тернополі житловий будинок може розвалитися будь-якої миті (ФОТО), фото-8
Будинок_розвалюється тріщини Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі