• Головна
  • У тернополян продовжують вилучати заборонені предмети
13:29, 13 серпня 2020 р.

У тернополян продовжують вилучати заборонені предмети

Відповідальність за незаконне поводження з вибуховими речовинами та боєприпасами понесуть 43-річний житель одного з сіл Лановецького району та 61-річний збаражчанин.
В ході санкціонованих обшуків у обох чоловіків поліцейські вилучили заборонені предмети. 43-річний ланівчанин у своєму помешканні зберігав дві прямокутні шашки, ззовні схожі на тротилові, та декілька набоїв, а в збаражчанина вилучено гранату із запалом.
Речові докази направлено на експертизу. Відомості за даними фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 263 ККУ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #вибухівка
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...