"На нозі з'явився фурункул, який перетворився на виразку": в Україні зафіксовано випадок страшного захворювання

"На нозі з'явився фурункул, який перетворився на виразку": в Україні зафіксовано випадок страшного захворювання, Георгій Шевчук

Міністерство охорони здоров’я підтвердило випадок зараження сибірською виразкою в Україні.

Як інформує "Obozrevatel", хворий займався скупкою тварин для подальшого перепродажу, повідомляється на сторінці Центру громадського здоров’я у Facebook. У пацієнта 3 серпня піднялася температура, а на гомілці з’явився фурункул, який перетворився на виразку. Спочатку він і займався самолікуванням. До лікаря хворий звернувся тільки 7 серпня. Контактні особи перебувають під наглядом медиків. Також організовано проведення комплексу протиепідемічних та профілактичних в населеному пункті.

"До Одеського обласного лабораторного центру надійшло повідомлення про підозру на сибірську виразку. Під час проведення епідрозслідування встановлено, що 3 серпня 2020 року у хворого підвищилась температура тіла, на гомілці з’явився фурункул, який перейшов у виразку. За медичною допомогою не звертався. Хворий займається скуповуванням тварин для подальшого перепродажу.

Лише 7 серпня 2020 року хворий звернувся до сімейного лікаря. 11 серпня референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України метдом ПЛР виділила ДНК сибірської виразки

Фахівці обласного лабораторного центру та Держпродспоживслужби вживають необхідних заходів з недопущення поширення захворювання.

Організовано медичний нагляд за контактними, проведення повного комплексу протиепідемічних і профілактичних заходів у вогнищі",- ідеться у повідомлення МОЗ.

Сибірська_виразка Україна МОЗ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі