• Головна
  • Верховна Рада нагородила тернопільського лікаря (ФОТО)
19:01, 13 серпня 2020 р.

Верховна Рада нагородила тернопільського лікаря (ФОТО)

Почесною грамотою Верховної Ради України було нагороджено одного із найбільш провідних медичних фахівців Тернопільщини, лікаря Володимира Шкробота.

Верховна Рада нагородила тернопільського лікаря (ФОТО), фото-1

Як інформує "Реально", генерального директора (головного лікаря) КНП "Тернопільська обласна комунальна клінічна психоневрологічна лікарня" ТОР, кандидата медичних наук, доцента Володимира Шкробота нагороджено Почесною грамотою Верховної Ради України.Про це повідомлено у Тернопільська обласна рада.

Почесну відзнаку вручено головою Тернопільської обласної ради Віктором Овчаруком 11 серпня під час п’ятого пленарного засідання чотирнадцятої сесії обласної ради.

"Вдячні за службу людям, за збережені життя й здоров’я громадян області. Хай незмінно супроводжує успіх в усіх Ваших справах і починаннях!",- ідеться у повідомленні Тернопільської обласної ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Верховна_Рада #почесна_відзнака #тернопільський_лікар
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення