ОСББ Тернополя визначили свого кандидата у депутати до Тернопільської міської ради

ОСББ Тернополя визначили свого кандидата у депутати до Тернопільської міської ради, Григорій Андрощук

Голову “Ради голів ОСББ міста Тернополя” Сергія Лупака підтримала більшість його колег на повторне депутатство у міській раді

Джерело. Про це свідчать результати внутрішнього опитування серед більшості голів ОСББ м. Тернополя.

Головне. Понад 90 % голів ОСББ відповіли ствердно на запитання одного з учасників групи: “Чи підтримуєте Ви кандидата у депутати до ТМР від ГО “Рада голів ОСББ міста Тернополя” Сергія Лупака?”

Деталі. Сергій Лупак депутат Тернопільської міської Ради обраний у 2015 році. Має вищу освіту за фахом “економічна кібернетика”, яку здобув у Тернопільському державному технічному університеті ім. Івана Пулюя. У 2014 обраний головою “Ради голів ОСББ міста Тернополя”, організації, що об’єднує кілька десятків міських ОСББ. Керує кількома успішними тернопільськими ОСББ. Прямим наслідком діяльності Сергія Лупака на посаді керівника ОСББ є термомодернізації будівель, встановлення індивідуальних теплових пунктів, що дає близько 1 мільйона гривень економії для мешканців будинків.

Відомий, як один з найбільш фахових експертів у питаннях створення і роботи ОСББ. Разом з міським головою Сергієм Надалом був одним з ініціаторів створення ресурсного центру підтримки ОСББ у місті Тернополі, місце, де, можна отримати підтримку тернополянам у створенні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, впровадженні енергоефективних технологій та термомодернізації.

ОСББ Лупак кандидат
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі