"Я не в секті адептів коронавірусу": Злата Огнєвіч шокувала заявою про COVID-19 (ФОТО)

"Я не в секті адептів коронавірусу": Злата Огнєвіч шокувала заявою про COVID-19, Георгій Шевчук

Популярна українська співачка Злата Огнєвіч поділилася своїм баченням на ситуацію з поширенням COVID-19 в світі та Україні. Зокрема, артистка заявила, що не вірить в те, що коронавірус вже настільки страшний, як про нього розповідають, зокрема, представники влади.

“Я не в секті адептів коронавірусу. Взагалі вважаю, що це все зробила група людей штучно. Цей вірус існує, але це все спеціальна система для того, щоб впливати на маси. Я, на щастя, в адекваті, осторонь якось так тримаюся”, – розповіла співачка за лаштунками концерту “Музична платформа. Українська пісня. Львів 2020”, який покажуть на каналі “Україна” 24 серпня.

Як інформує "RZ", за її словами, артисти – такі творчі люди, що тримати соціальну дистанцію не виходить.

“Ми звикли до цього енергообміну, коли ми звикли обійматися, цілуватися при зустрічі. Думаю, що все буде добре, всі будуть здорові, щасливі, прекрасні”, – висловила надію Огнєвіч.

Сам же карантин, до слова, співачка провела “чудово і цікаво”.

“Я випустила трилогію "Історії мого кохання". На кожну з пісень цієї трилогії буде відео, зокрема на пісню "Ти обіцяв" 28 серпня (відбудеться) прем’єра. Під час карантину ми також знімали відео на мої пісні з талановитим режисером Валерієм Погонським. Був дуже кумедний випадок: коли на світанку ми знімали відео, було дуже холодно. А в кадрі через цей холод я виглядала такою тендітною, нещасною, хоча насправді я страждала не через пісню, а через те, що не відчувала пальців рук та ніг”, – поділилася Злата.

Злата_Огнєвіч коронавірус шокуюча_заява
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі