Зірку Голлівуду Міккі Рурка поховають на межі з Тернопільщиною (ФОТО)

Зірку Голлівуду Міккі Рурка поховають на межі з Тернопільщиною, Георгій Шевчук

Відомого актора, всесвітньо відому зірку з Голлівуда, відомого за стрічкою "9 1/2 тижнів" Міккі Рурка після смерті поховають на Хмельниччині, в Білогірському районі, що безпосередньо межує із Тернопільщиною.

Як інформує "ТСН", ще минулого року 67-річний знаменитість заявив, що хоче бути похованим в Україні. Сьогодні до села Загірці прилетів помічник Міккі. Дмитро Корнійчук обрав місце на кладовищі для легендарного актора та боксера.

Про це на сторінці у Facebook написав журналіст Юрій Гула.

"Як умру, то поховайте мене в Україні… Пам'ятаєте історію про Міккі Рурка, який побажав бути похованим в маленькому українському селі? Цю ідею він не залишив! І його персональний асистент Дмитро прилетів з Лос-Анджелеса до Загірців. Місце для Міккі обрано!",- написав Гула.

Зауважимо, село Загірці розташоване в Білогірському районі, Хмельницької області. Саме там живе бабуся та похована рідня його друга та помічника Дмитра Корнейчука. Наразі Міккі Рурк живе в Нью-Йорку.

Зірку Голлівуду Міккі Рурка поховають на межі з Тернопільщиною (ФОТО), фото-1 Зірку Голлівуду Міккі Рурка поховають на межі з Тернопільщиною (ФОТО), фото-2
Міккі_Рурк Тернопільщина поховання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі