Тернополянин ініціює створення ще одного ставу в Тернополі у парку на Східному

Створити став у парку Наіоального відродження пропонує тернополянин Анатолій Кулик. Про це він написав у зареєстрованій петиції. 

Чоловік стверджує, що представляє інтереси цілого будинку, які підтримують дану ідею. Хоча насправді наразі петицію підтримали не так вже й багато людей. 

"Ми мешканці багатоквартирного будинку з чотирьох корпусів, восьми під’їздів та 144 квартир, бульвар Данила Галицького, дім 5, м. Тернопіль, 46013, просимо вашої допомоги.Наша головна мета – благоустрій східної частини міста Тернопіль. Ми гарантуємо фінансову участь у розмірі 1000грн.Пропонуємо для мешканці багатоквартирних будинків східної частини міста Тернопіль, створити громадський став «РУДКИЙ» по руслу річки Рудка. Просимо став обладнати для культурного відпочинку інфраструктурою на зразок набережної Тернопільського ставу та Гідропарку. Бажаємо що дня спостерігати екосистему парку «Національного відродження» популяції тварин, птахів і риб.Ми бачимо, що міська мерія спрямовую всі кошти на облаштування культурного відпочинку у парк Шевченка Тараса на березі Тернопільського ставу – це західна частина міста відносно центру. Для нас – мешканців протилежної частини міста Східного масиву - це надзвичацно далеко.Швидкі темпи урбанізації населення тернопільської області у місто Тернопіль, в 2020 році утворили транспортні пробки. Ми мешканці східної частини міста не можемо швидко і зручно скористатися засобами культурного відпочинку у західній частині міста. Найближча водойма для відпочинку знаходиться на відстані 3,5км. від нас – це дуже далеко і не логічно.Ми будемо дуже вдячні кожному, хто прислухається до нашої пропозиції", – йдеться в петиції.

Тернополянин ініціює створення ще одного ставу в Тернополі у парку на Східному, фото-1
петиція став парк Кулик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі