• Головна
  • У Тернополі виникла пожежа на складі "Текстерно"
16:28, 20 серпня 2020 р.

У Тернополі виникла пожежа на складі "Текстерно"

20 серпня о 13:52 до оперативно-диспетчерської служби оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Тернопільській області надійшло повідомлення про пожежу на вул. Текстильна, 18 в Тернополі – на території ВАТ «Текстерно» палало складське приміщення з деревиною.

На виклик направлено чергові караули 1-ї та 3-ї державних пожежно-рятувальних частин та співробітників оперативно-координаційного центру Управління.

Прибувши на місце, рятувальники підтвердили підвищений номер виклику: полум’я охопило стелажі зі старою деревиною на площі орієнтовно 150 кв. м. Пожежа швидко набирала обертів, існувала загроза її подальшого поширення, повідомляють в Управлінні ДСНС у Тернопільській області.

Вогнеборцям довелось працювати в екстремальних умовах щільного задимлення. Для роботи в непридатному для дихання середовищі були залучені 2 ланки газодимозахисної служби. Також за рішенням керівника гасіння пожежі до місця події направлено додаткові сили та засоби: черговий караул частини спеціальної пожежної техніки на автоцистерні та автодрабині.

О 14:23 пожежу локалізували, а о 14:28 – ліквідували.

Обставини виникнення пожежі та сума матеріальних збитків встановлюються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Текстерно #пожежа #склад

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Рома
20 серпня 2020 р., 19:32
Укр медицина! Напевно сімейний лікар від коронавірусу теж скоро помре!
Тернопіль
20 серпня 2020 р., 20:24
Напевно треба було щось списати
Останні новини
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення