«Ви увіковічуєте пам’ять про загиблих побратимів», – Віктор Овчарук на зустрічі учасників ветеранського велопробігу

У Тернополі представники влади та громадськостізустріли учасників ветеранського велопробігу, присвяченого вшануванню пам’ятізахисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет ітериторіальну цілісність України.

Захід відбувається в рамкахвідзначення Дня пам’яті захисників України, який відповідно до Указу ПрезидентаУкраїни від 23 серпня 2019 року № 621/2019 установлено 29 серпня. Розпочався ветеранськийвелопробіг 16 серпня з площі Незалежності Ужгорода.

Його планується урочисто завершити 29 серпня – уДень пам’яті захисників України, у Маріуполі. Учасники велопробігу – ветеранивійни вже проїхали за маршрутом: Ужгород, Стрий, Рогатин,Тернопіль, а далі їх шлях простелиться Хмельницьким, Вінницею, Житомиром,Києвом, Лубнами, Полтавою, Дніпром,Запоріжжям, Бердянськомі і завершиться у Маріуполі. Подорожуючи від Ужгорода до Маріуполя, учасники велопробігу, долаючи відстань у 1800 кілометрів, зустрічаються із місцевою владою тагромадськістю, учасникамиантитерористичної операції та операціїоб’єднаних сил, ветеранами Афганської війни з різних регіонів України, аматорамивелосипедного спорту.

Так у Тернополі, біля стелизагиблим за волю України, учасники велопробігу зустрілися з головою обласної ради Віктором Овчаруком,головою ОДА Володимиром Трушем, заступником міського голови Тернополя Леонідом Бицюрою, з родинами загиблих воїнів, ветеранами війни, місцевими жителями тамолоддю. Отці-капелани благословиливелосипедистів-ветеранів та відслужили панахиду за душі загиблих на сходівоїнів. Учасники заходу поклали квіти до стели загиблим за волюУкраїни.

Голова обласної ради ВікторОвчарук поспілкувався із гостями та родинами загиблих воїнів.

Ви робите велику справу, –сказав очільник облради, звертаючись до ветеранів, – адже формуєте в українськомусуспільстві традицій відзначення Дня пам’яті захисників України, популяризуєте ветеранський спорт, творитепозитивний образ ветерана. Це необхідно для патріотичного виховання молоді. Ви увіковічуєте пам’ять про загиблих побратимів. Спасибі вам за це.

велопробіг Овчарук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі