• Головна
  • Як у Тернополі святкуватимуть День Державного Прапора?
14:48, 21 серпня 2020 р.

Як у Тернополі святкуватимуть День Державного Прапора?

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України 23 серпня в центральній частині Тернополя пройдуть урочистості. Через карантин у місті обмежено масові заходи, а на ті, що відбудуться, просимо тернополян і гостей міста приходити у захисних масках та дотримуватися соціальної дистанції.

Розпочнуться святкування о 09:00 год на Театральному майдані з церемонії урочистого підняття національного знамена, після чого відбудеться покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків: Незалежності України, Небесній Сотні, Ярославу Стецьку, В’ячеславу Чорноволу, Тарасові Шевченку та Степанові Бандері.

А уже о 13:00 год. в Українському домі відзначатимемо 30-річчя першого демократичного скликання Тернопільської міської ради «На вістрі боротьби за Незалежну Україну». Впродовж дня у «Перемозі» також діятиме виставка «Воїни. Історія українського війська».

Ознайомитися із іншими заходами можна за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #свято #День_Прапора

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
.
21 серпня 2020 р., 16:03
А що святкуватимуть?
. . .
21 серпня 2020 р., 16:30
« В СВОЇЙ ХАТІ СВОЯ Й ПРАВДА, І СИЛА, І ВОЛЯ»  -  ТАРАС ШЕВЧЕНКО
Anonimus(zero_cool)3ssdhp"ete"
22 серпня 2020 р., 18:33
Слушай а когда мы уже замерзнем без разейскага газа?🙄 ато обещали и ничего 6й год замерзаем😓
ТОП новини
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення