На закарпатському курорті Шаян розповіли, як працюють готелі під час карантину

З послабленням карантинних обмежень на Закарпатті відновили роботу заклади розміщення та оздоровлення. У закарпатському курортному селі Шаян на Хустщині стала можлива робота готелів, санаторіїв, відпочинкових комплексів, пише Голос Карпат з посиланням на ua.dorogovkaz.com.

Директор відпочинкового комплексу «Ерней-Лаз» у Шаяні Тетяна Борисівна Семчук розповіла про специфіку роботи комплексу під час карантину: «Ми працюємо із використанням антисептиків та засобів індивідуального захисту. Приміщення загального користування регулярно обробляються дезінфікуючими хлоровмісними засобами. Це стосується і басейну на території. Відповідно до вимог МОЗ також проводиться температурний скринінг персоналу».

На території відпочинкового комплексу досить місця, щоб відвідувачі могли дотримуватися дистанції. Ціни на проживання під час карантину практично не змінилися. Найдорожчий номер «люкс» 2+1 у готелі «Ерней-Лаз» коштує 1500 грн, а найдешевший «економ» – 550 грн на двох. Також можна замовити комплексне триразове харчування за ціною 360 грн. У комплексі є ресторан, відкритий басейн, російська лазня, спортивний та дитячий майданчик, ігрова кімната, спортивна зала з тренажерами та місце для паркування.

На закарпатському курорті Шаян розповіли, як працюють готелі під час карантину, фото-1

Більшість готельєрів розуміє, як важливо дотримуватися санітарно-гігієнічних норм під час всесвітньої пандемії. Це безпека і гостей, і обслуговуючого персоналу, і самих власників готелів. Заклади розміщення туристів на курорті Шаян регулярно перевіряються на дотримання протиепідемічних вимог та відповідність санітарним нормам. Адміністрація готелю «Благодать» підтвердила цю інформацію: «Наш заклад систематично проходить перевірки на предмет виконання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів. Перевіряється якість води та продуктів, з яких готуються страви в ресторані. Ми використовуємо свіжу молочну, м’ясну та іншу продукцію, яку закуповуємо у місцевих виробників. Відповідає нормам і басейн, який, до речі, є одним із найкращих у Хустському районі».

За словами адміністрації готелю, у цьому році посилено контроль над санітарними нормами: «Готель має антисептики, одноразові рукавички, маски, дезінфікуючі засоби. Прибирання номерів здійснюється щодня. Щоб мінімізувати можливість контактування між відвідувачами у ресторані, харчування у закладі відбувається на відкритій терасі. Столики встановлено на рекомендовану дистанцію в 1,5 метри».

Нововведення аж ніяк не вплинули на цінову політику готелю «Благодать». Вартість найдешевшого номера «економ» починається від 450 грн. Двокімнатний «люкс» коштує від 1250 грн. Не подорожчали і котеджі на 5-6 осіб, вартість яких встановлюється на рівні 1550-2250 грн залежно від кількості осіб та сезону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі