В голови Тернопільської ОДА виявили коронавірус

На своїй сторінці у Фейсбук глова Тернопільської ОДА Володимир Труш повідомив, що в нього підтвердився позитивний результат на коронавірус. Чоловік запевнив, що під час самоізоляції, продовжуватиме виконувати свої обов`язки дистанційно.

"Друзі, щойно дослідження на COVID-19 показали у мене позитивний результат.

Усі ці місяці органи державної влади наполегливо працювали. Бо область - це живий організм, який потребує постійного менеджменту. Ми продовжували оновлювати лікарні, готувати їх для надання допомоги хворим на коронавірус, готували заклади освіти до нового навчального року. І зараз усе це під загрозою.

Коронавірус може знову паралізувати Тернопільщину, бо статистика сумна. 207 нових випадків за добу. Десятки важких хворих, які не можуть самостійно дихати. Це не просто цифри. Це людські життя.

Разом з медиками, поліцією, рятувальниками ми були і залишаємося на передовій боротьби з коронавірусом. Я розумів, що постійно перебуваю у зоні ризику, але як очільник області не мав права недопомогти, не вислухати, не вирішити...

Наразі перебуваю на самоізоляції. Лікарі призначили курс медикаментозного лікування. Самопочуття - не найкраще(

Вирішувати проблеми області надалі буду дистанційно. За час епідемії ми вже виробили цей навик.

Буду щодня інформувати вас про стан справ. 

Не втомлююсь повторювати, що ситуація із захворюваністю в області складна. Коронавірус це не жарт, не метод політичного впливу чи надумана технологія. Тому наполегливо прошу кожного дотримуватися карантинних заходів.

Бережіть себе і своїх рідних.

Яким буде завтра, залежить від кожного з нас", - написав Володимир Труш.

Тернопіль ОДА голова Труш коронавірус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі