Звернення Олександра Кравчука, голови Тернопільської регіональної організації «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» до релігійних громад Тернопільщини

Напередодні Дня Незалежності України, я хотів би звернутися в першу чергу до представників різних релігійних конфесій та громад Тернопільщини.

Кожен з нас молиться Богу і в єдності наша сила, тому хочу сьогодні, щоб ніхто з нас не шукав шляхи як загарбати віру один одного. В релігійному житті Тернопільщини та України має бути мир та благословення. Кожна конфесія має право на існування,але без суперечок та спорів, без зазіхання на віру та звичаї тої чи іншої віри.

Особливо закликаю, щоб участь у релігійних конфліктах та спорах не брали войовничі молодчики – націоналісти, які діють без жодної духовної складової, а мають на меті тільки зруйнувати і знищити ту духовну і релігійну міць, якою ми славимося.

Олександр Кравчук, голова Тернопільської регіональної організації «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ».

Звернення Олександра Кравчука, голови Тернопільської регіональної організації «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» до релігійних громад Терно..., фото-1

Олександр Кравчук, голова Тернопільської регіональної організації «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ».

релігія громади Кравчук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі