52-метровий солом’яний синьо-жовтий прапор на Тернопільщині претендує на рекорд України (ФОТО)

52-метровий солом’яний синьо-жовтий прапор на Тернопільщині претендує на рекорд України , Ірина Герман

Другий тиждень втішає подорожніх фотозона з різними казковими фігурами з рулонних тюків соломи у полі попри дорогу з Косова на Звиняч, що стала мало не місцем паломництва чортків`ян та гостей Чортківщини, з ідеєю спорудження якої виступив заступник директора ПАП «Дзвін» Василь Градовий (молодший) та родина Градових.

А буквально вчора під вечір, напередодні Дня Державного Прапора України, за задумом керівника підприємства, депутата обласної ради, заслуженого працівника сільського господарства України, знаного в краї мецената і благодійника Василя Степановича Градового вона доповнилася 52-метровим у ширину і 4,86 метра у висоту жовто-блакитним знаменом – одним із символів нашої державності.«Два дні тривало спорудження гігантського стяга, – розповідає директор ПАП «Дзвін» Василь Градовий.

– Над цим старанно трудилися працівники підприємства Анатолій Король, Іван Градовий, Михайло Дудар, Роман Греньків, Руслан Данчишин, Сергій Дзюба, Андрій Домбрович, Андрій Шептицький. Особливо відповідальна робота була в оператора фронтального навантажувача Богдана Кутрика. Тюкував солому в полі прес-підбирачем Степан Фандзига. Водії Степан Магдяк і Володимир Федорків доставляли їх на місце. Енергетик господарства Ярослав Кобильник подбав про освітлення фотозони у нічний час.

52-метровий солом’яний синьо-жовтий прапор на Тернопільщині претендує на рекорд України (ФОТО) , фото-1 52-метровий солом’яний синьо-жовтий прапор на Тернопільщині претендує на рекорд України (ФОТО) , фото-2 52-метровий солом’яний синьо-жовтий прапор на Тернопільщині претендує на рекорд України (ФОТО) , фото-3 52-метровий солом’яний синьо-жовтий прапор на Тернопільщині претендує на рекорд України (ФОТО) , фото-4 52-метровий солом’яний синьо-жовтий прапор на Тернопільщині претендує на рекорд України (ФОТО) , фото-5 52-метровий солом’яний синьо-жовтий прапор на Тернопільщині претендує на рекорд України (ФОТО) , фото-6 52-метровий солом’яний синьо-жовтий прапор на Тернопільщині претендує на рекорд України (ФОТО) , фото-7

Прапор міг би вийти ще довшим, але у Чортківському районі закінчилася жовта і синя фарби. (Сміється). Подали заявку на включення до Національної книги рекордів України, чекаємо на приїзд їхніх представників для фіксації рекорду. Адже подібного в Україні ще не було!».

Для любителів статистики зазначимо, що «дзвонівський» синьо-жовтий прапор складається зі 160 рулонних тюків соломи шириною 1,3 і висотою 1,2 метра кожен!Чудовим фінальним акордом цьогорічних успішних жнив для одного з кращих агропідприємств краю – «Дзвін» стане вищезгадана патріотична фотозона (а поруч ще діє й розважальна, яку так облюбувала малеча).

Уже і перші її відвідувачі не забарилися – юні українець і україночка Назарчик та Юля (на знімку). Зважаючи на популярність попереднього солом`яного містечка, можна лишень собі уявити, що тут творитиметься упродовж святкових та й наступних днів!

Автор тексту та фото: Любомир Габруський
Солом'яний_прапор Тернопільщина рекорд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі