Димові шашки та десятки обурених людей: у Тернополі активісти «Варти» організували акцію проти котелень на торфі (ФОТО, ВІДЕО)

Громадський рух «Варта» ініціював акцію протесту проти твердопаливної котельні на бульварі Просвіти, 9 у Тернополі.

Разом із місцевими мешканцями активісти вимагають зупинити її роботу та переобладнати, як і було раніше, на газ. Під час акції «вартові» запалили кольоровий дим як символ забруднення навколишнього середовищам викидами із котельні. – Цим протестом ми показуємо, що дим, який виходить з котельні, завдає великої шкоди мешканцям прилеглих будинків, дітям у садочках та школах, які знаходяться поряд. Вимагаємо зупинити її роботу й перепрофілювати на газ, оскільки робота на торфі – це шум 24 години на добу, а також шкідливі викиди, якими дихають мешканці мікрорайону, зазначив активіст громадського руху «Варта» Ігор Сцібайло.

Місцеві мешканці пояснюють, через роботу котельні на деревах та підвіконнях осідає пил, а сморід стає нестерпним. – Котельня перевищує допустимий рівень шуму. Якщо вдень допустима норма становить орієнтовно 50-55 децибел, а вночі – 45, то тут цілодобово – більше 50, сягає 60. У нічний час вікно влітку взагалі неможливо відкрити, розповів місцевий мешканець.

Під час акції активісти «Варти» та мешканці масиву «Дружба» написали звернення до міського голови Тернополя Сергія Надала. Вони закликали мера дослухатися до думки громадян.

Димові шашки та десятки обурених людей: у Тернополі активісти «Варти» організували акцію проти котелень на торфі (ФОТО, ВІДЕО), фото-1
Громадський рух Варта проти торфяних котелень

«Громадський рух «Варта» ініціює акцію протесту проти роботи твердопаливних котелень у нашому місті. Безпосередньо сьогодні ми знаходимося біля котельні на вулиці Просвіти, яка працює на торфі. Разом з мешканцями ми вимагаємо зупинити роботу котельні на торфі та переобладнати її роботу, як і колись, на газі. Оскільки, робота на торфі – це шум 24 години на добу, а також шкідливі викиди, якими дихають мешканці мікрорайону»

Опубліковано Сцібайлом Ігором Богдановичем (Igor Stsibaylo) Пʼятниця, 21 серпня 2020 р.
торфяні котельні Сцібайло Варта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі