"Отримав 6 державних нагород і віддав життя за Україну": на Тернопільщині похоронили загиблого воїна (ФОТО)

"Отримав 6 державних нагород і віддав життя за Україну": на Тернопільщині похоронили загиблого воїна, Георгій Шевчук

Вчора (23 серпня) на Тернопільщині провели в останню путь загиблого Героя – старшого лейтенанта Володимира Рудика із Золотників Теребовлянського району.

Як інформує "Голос", загинув воїн 21 серпня внаслідок кульового поранення в Новоайдарському районі на Луганщині, захищаючи рідну землю від московської навали. 

Володимир, 1989 року народження, мобілізований у квітні 2015 року. На війні пройшов бойовий шлях від солдата до старшого лейтенанта. Був командиром роти 14-тої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. За час захисту незалежності та державного суверенітету України отримав 6 державних нагород, але віддав найдорожче – власне життя.

Редакція сайту 0352.ua  висловлює співчуття родичам, побратимам і всім близьким загиблого Героя...

"Отримав 6 державних нагород і віддав життя за Україну": на Тернопільщині похоронили загиблого воїна (ФОТО), фото-1 "Отримав 6 державних нагород і віддав життя за Україну": на Тернопільщині похоронили загиблого воїна (ФОТО), фото-2 "Отримав 6 державних нагород і віддав життя за Україну": на Тернопільщині похоронили загиблого воїна (ФОТО), фото-3 "Отримав 6 державних нагород і віддав життя за Україну": на Тернопільщині похоронили загиблого воїна (ФОТО), фото-4 "Отримав 6 державних нагород і віддав життя за Україну": на Тернопільщині похоронили загиблого воїна (ФОТО), фото-5 "Отримав 6 державних нагород і віддав життя за Україну": на Тернопільщині похоронили загиблого воїна (ФОТО), фото-6 "Отримав 6 державних нагород і віддав життя за Україну": на Тернопільщині похоронили загиблого воїна (ФОТО), фото-7 "Отримав 6 державних нагород і віддав життя за Україну": на Тернопільщині похоронили загиблого воїна (ФОТО), фото-8 "Отримав 6 державних нагород і віддав життя за Україну": на Тернопільщині похоронили загиблого воїна (ФОТО), фото-9
Загиблий_воїн похорон Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі