Марш Захисників у Києві: тернопільські військові та волонтери взяли участь в урочистій ході учасників АТО/ООС (ФОТО, ВІДЕО)

Марш Захисників у Києві: тернопільські військові та волонтери взяли участь в урочистій ході учасників АТО/ООС, Ірина Герман

Минулого року, на День Незалежності, спільнота ветеранів та волонтерів вийшла на Марш Захисників України. Так вдалося започаткувати нову традицію. Сьогодні тут знову зібралися бійці ЗСУ, добровольчих батальйонів, організації ветеранів АТО/ООС, волонтери. Очолюють Марш члени родин загиблих військових. Люди стають перед ними на коліна.

Навіть попри дощ, який розпочався у розпал маршу, ніхто не збирався покидати свої місця.

Тернопільські військові та волонтери також долучилися до Маршу. Вони чисельно представили нашу область у ході учасників АТО/ООС. Як розповів журналісту сайту 0352.ua учасник заходу військовий волонтер Олег Мороченець, від Тернопільської області долучилися понад 100 осіб.

Марш Захисників у Києві: тернопільські військові та волонтери взяли участь в урочистій ході учасників АТО/ООС (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 Марш Захисників у Києві: тернопільські військові та волонтери взяли участь в урочистій ході учасників АТО/ООС (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 Марш Захисників у Києві: тернопільські військові та волонтери взяли участь в урочистій ході учасників АТО/ООС (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 Марш Захисників у Києві: тернопільські військові та волонтери взяли участь в урочистій ході учасників АТО/ООС (ФОТО, ВІДЕО), фото-4
Марш_Захисників ООС АТО військові герої,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі