
17:01, 24 серпня 2020 р.
3"І він став таким...": на Тернопільщині жінка придбала хліб, що "на очах" вкрився пліснявою (ФОТОФАКТ)
На Тернопільщині жінка придбала буханець хліба, котрий (після повернення додому) не простояв і доби, вже до наступного ранку ледь не "на очах" вкрився пліснявою.
Про це Маріана Федів повідомила на сторінці спільноти в мережі Фейсбук.
"Хліб куплений в Теребовлі... Куплений вчора, а сьогодні він став таким",- написала вона, додавши фотографію на підтвердження.
Користувачі, роздивившись фотографію, поділилися здогадами, що могла викликати таку недовговічність хлібини.
"Доброго дня! Зверніться до адміністратора магазину. Завдані магазином неприємності будуть компенсовані",- прокоментував Іван Гість.
"А до чого тут магазин?",- написав Андрій Пацула. -"Вся справа в пекарні,подивіться в ютюбі як зараз печуть хліб".
"То не їхня вина,цвіль так швидко з'являється тому, що його запаковують ще гарячим, а таке середовище сприяє швидкому розмноженню спорам",- зазначила Христина Явна.
"Цвіте, тому що раніше пекли на дрожах а зараз на добавках",- додав Іван Славчуй.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
17:26, 7 травня
15:48, 15 травня
11:53, 12 травня
11:29, Вчора
15:48, 15 травня
live comments feed...
Коментарі