Віктор Генсерук: «З 1 вересня тернопільські школярі мають їздити до школи на окремих шкільних автобусах»

Віктор Генсерук: «З 1 вересня тернопільські школярі мають їздити до школи на окремих шкільних автобусах», Ірина Герман

Тернопільські учні в період карантину мають їздити до школи на окремих шкільних автобусах. Це забезпечить комфортні та безпечні умови перевезення школярів, а також знизить ризик захворювання дітей на коронавірус.

Джерело. Про це йдеться у депутатському запиті депутата міської ради Тернополя з фракції «Порядок. Відповідальність. Справедливість» Віктора Генсерука.

Дослівно. «Враховуючи постанову головного санітарного лікаря України «Про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», кількість пасажирів не може бути більшою від кількості сидячих місць. З початком навчального року це призведе до нестачі сидячих місць для тернопільських школярів», – написав депутат міської ради.

За його словами, є реальна проблема для дітей дістатися до шкіл у центрі Тернополя.

«Тому вкрай важливо організувати шкільний громадський транспорт для забезпечення доїзду учнівіз мікрорайонів у центр міста. Це забезпечить комфортні та безпечні умови перевезення школярів, а також знизить ризик захворювання дітей на коронавірус. Так є у Європі, так має бути і в Тернополі», – підсумував Віктор Генсерук.

Нагадаємо, з ініціативи депутата міської ради Віктора Генсерука, у Тернополі обдарована молодь з добрими знаннями може заробити від 2 до 10 тис. грн.

шкільні_автобуси Тернопіль карантин коронавірус учні школа освіта навчальний_рік
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі