
10:15, 13 березня 2013 р.
Біля тернопільської лікарні автомобіль збив молоду дівчину
Сьогодні біля Тернопільської міської комунальної лікарні №3 автомобіль збив молоду дівчину.
За словами свідків дівчину, яка переходила дорогу у встановленому місці (на пішоходному переході) збив автомобіль "Фольксваген Транспортер-Т4".
Постраждала (1986 р. н.) госпіталізована з травмами різних ступенів важкості, зокрема переломом ключиці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:47, 8 червня
10:31, 13 червня
18:05, 20 червня
11:30, 18 червня
