"Біль жахливий, знеболювальні не допомагають": тернополян просять врятувати життя молодого батька (ФОТО)

"Біль жахливий, знеболювальні не допомагають": тернополян просять врятувати життя молодого батька, Георгій Шевчук

Володимир Петрів з Монастирищини, батько двох маленьких донечок, потребує невідкладної допомоги: у нього було діагностовано злоякісну пухлину, яка спричиняє нестерпний біль, а організм, що пройшов вже безліч хіміотерапій,- знесилений.

Як інформують "Тернополяни", зараз рідні та друзі через соцмережі закликають небайдужих пожертвувати гроші для лікування чоловіка. Адже їх у сім’ї не залишилось зовсім. Втім, рідні у розпачі — кажуть, що ситуація критична — не допомагають навіть сильні знеболювальні, які колють по 8 разів у день — він їх практично не відчуває, натомість терпить страшні болі. Чоловік проходить таблеткову хімію, після якої на нього знову чекає МРТ.

Лікарі вже після першої "хімії" припускали, що довго Володимир не житиме... Але їх пройдено вже 9. Та ситуація складна тим, що пухлина зачіпає важливу судину в його ШКТ, тому поки що неоперабельна, бо є великий ризик крововтрати на операційному столі. Тому далі продовжують хімію, і є динаміка.

За словами рідних, за час лікування Володя з 78 кілограм схуд до 54. Почалась проблема з зубами. Вони кришаться. Часто мучать нестерпні болі... Це виснажлива боротьба, але він не здається...

"Просимо **щирої спільної молитви** і **матеріальної допомоги** для Володі Петріва... ***Номер карти 5168742724964543*** (на імя двоюр. брата Oleh Chemniy). Просимо разом подумки, щоб біль і хвороба відступила...", — пише у спільноті "Монастириська - моє місто" Svitlana Drozd.

Страшний_біль таблеткова_терапія Тернопільщина допомога_чоловіку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі