"Повністю дистанційне навчання у школах": Степанов назвав умову

"Повністю дистанційне навчання у школах": Степанов назвав умову , Георгій Шевчук

В Україні до 1 листопада продовжили адаптивний карантин, але школи розпочнуть свою роботу вже першого дня осені. Разом із тим за власною ініціативою навчальний заклад може перейти на змішану форму навчання. 

Перехід навчальних закладів до змішаної форми навчання – коли стаціонарне навчання поєднується з дистанційним — це рішення, яке приймає безпосередньо освітній заклад.

Як інформує "RZ", про це під час брифінгу в неділю, 30 серпня, повідомив очільник МОЗ Максим Степанов.

"Якщо ми говоримо про змішане навчання, то це, мабуть, і процес навчання безпосередньо в школі, і дистанційне навчання", – сказав Степанов.

При цьому міністр охорони здоров’я підкреслив, що згідно з рекомендаціями МОЗ, припиняється навчання в школі й вона переходить на дистанційне навчання виключно у “червоному” рівні небезпеки.

"Якщо школа з точки зору освітнього процесу вважає, що можна, не перебуваючи на “червоному” рівні, наприклад, на “помаранчевому” рівні зробити такий процес навчання змішаної форми – і дистанційне, і безпосередньо стаціонарне навчання в школі – це вже питання, яке вирішується на рівні школи. Але виключно перехід на дистанційне навчання, тобто, коли припиняється процес навчання в школі — це виключно коли є “червоний” епідеміологічний рівень небезпеки в районі або місті", – особливо зазначив Степанов.

Степанов коронавірус навчання_у_школі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі