• Головна
  • У польській школі трагічно загинув 24-річний український заробітчанин
11:02, 31 серпня 2020 р.

У польській школі трагічно загинув 24-річний український заробітчанин

У польській школі трагічно загинув 24-річний український заробітчанин

Внаслідок нещасного випадку в приміщенні школи загинув 24-річний громадянин України.

Як пoвідoмляє Резонанс з пoсиланням на gra.fm, інцидент стався 24 серпня на території школи ім. Януша Корчака в населеному пункті Пшисек поблизу Торуня (Куявсько-Поморське воєводство).

У навчальному закладі тривали ремонтні роботи. За попередньою інформацією, нещасний випадок стався, коли чоловік переставляв металеві риштування. Швидше всього, він зачепив провід високої напруги, в результаті чого отримав смертельного удару струмом. Деталі та обставини загибелі українця зараз вивчає поліція, прокуратура та інспекція праці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смерть #заробітчанин
Останні новини
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
"Лютий мороз вперіщить в кількох областях, суне зимове похолодання": синоптики сказали про снігопад і холод в регіонах
Оголошення