Це робота боягузів-націоналістів і надалівських посіпак! - голова тернопільського ОПЗЖ Олександр Кравчук про нищення агітаційних бордів

Це робота боягузів-націоналістів і надалівських посіпак! - голова тернопільського ОПЗЖ Олександр Кравчук про нищення агітаційних бордів, фото-1

Днями, у Тернополі було понищено близько 10-ти білбордів представників політичної сили ОПЗЖ, які балотуються у міську раду обласного центру.

З приводу цієї ситуації висловився голова Тернопільськоїрегіональної організації «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» Олександр Кравчук.

«На мою думку це роблять дрібні боягузи-націоналісти, та різного роду надалівські посіпаки, які «годуються» з його рук, які не мають ні духовності, ні побожності, і не вірять в Бога , їх цікавлять тільки гроші, - наголошує Олександр Кравчук. - Вони мають на меті знищити віру. У людей, які знищують чуже майно, немає жодних моральних принципів. Друга їхня мета – це зробити усе, щоб представники ОПЗЖ не пройшли у міську раду і не стали на заваді втіленню їхніх корупційних схем».

Як відзначив Олександр Кравчук, ОПЗЖ продовжує боротьбу, не зважаючи на вандалізм.

«Ми боротьбу продовжуємо, і те що я пообіцяв тернополянам, те і виконаю – ми знизимо вартість квитків на проїзд у громадському транспорті до 3,5 гривень, знизимо вартість житла у Тернополі на 30 відсотків, а також припинимо «легалізовані» хабарі у школах Тернополя, коли круглий рік батьки віддають свої гроші на потреби навчальних закладів, що є прерогативою міської ради, це і ремонти у школахі подарунки вчителям і закупівля навчального матеріалу і на різні заходи, - наголосив Олександр Кравчук. – Я зміню Тернопіль на краще - на заваді мені вже ніхто не стане!!!».

білборди знищення_білбордів олександр_кравчук вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі