
13:08, 1 вересня 2020 р.
У тернополян під час перевірки виявили наркотики
Днями під час чергового патрулювання гвардійці 2 батальйону 2 Галицької бригади помітили у Тернополі на вулиці Чумацькій осіб, які поводили себе підозріло. Правоохоронці вирішили провести поверхневу перевірку.
Під час неї у громадян виявили кілька поліетиленових пакетів, у яких знаходилась речовина, схожа на марихуану. Загальна вага ймовірних наркотиків склала близько 5 грамів. Про це повідомила пресофіцер Національної гвардії України Аліни Новікова.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу для з’ясування усіх обставин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
11:19, 18 червня
16:59, 17 червня
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня

Коментарі