• Головна
  • "Ледь не замерз": у Тернополі на лавці поліцейські виявили хлопчика, який чекав на свою маму (ВІДЕО)
15:07, 4 вересня 2020 р.

"Ледь не замерз": у Тернополі на лавці поліцейські виявили хлопчика, який чекав на свою маму (ВІДЕО)

"Ледь не замерз": у Тернополі на лавці поліцейські виявили хлопчика, який чекав на свою маму (ВІДЕО)

У Тернополі місцевий мешканець побачив загублену дитину, закутану в тканину, прямо на лавці і відразу ж викликав поліцію.

"Тут хлопчик на лавці лежить, сам. Років п'яти. А дорослих поруч немає...", — такий виклик отримали тернопільські патрульні сьогодні (4 вересня), близько 1-ї години ночі.

Як інформує пресслужба поліції, інспектори одразу ж вирушили на бульвар Т. Шевченка, де інформація, яку надав заявник — підтвердилася. На лавочці, закутавшись у верхній одяг, спав маленький хлопчик, нікого з дорослих поряд, на жаль, не було.

Розбудивши дитину, патрульні дізналися, що чекаючи маму, він заснув та замерз, та вона не прийшла. Скільки часу малюк там пробув — невідомо. Патрульні 2-ї роти Юрій Гладчук та Мирослав Галунька доставили хлопчика у відділ поліції, а також викликали бригаду швидкої медичної допомоги, лікарі якої оглянули дитину. На щастя, хлопчик був здоровий, тому його не шпиталізовували.

Оскільки встановити найближчих родичів, яким можна було б повідомити про те, що трапилося не вдалося, поліцейські відвезли малечу у центр соціально-психологічної реабілітації дітей, а про подію проінформували співробітників ювенальної превенції.

"Ми дякуємо заявникові за те, що не пройшов повз та повідомив про випадок, що трапився. Пам'ятайте, що чужих дітей — не буває",- ідеться у повідомленні правоохоронців.

Community policing в дії: громадянин виявив загублену дитину та одразу ж викликав поліцію "Тут хлопчик на лавці лежить, сам. Років п'яти. А дорослих поруч немає...", — такий виклик отримали тернопільські патрульні сьогодні, близько 1-ї години ночі. Інспектори одразу ж вирушили на бульвар Т. Шевченка, де інформація, яку надав заявник — підтвердилася. На лавочці, закутавшись у верхній одяг, спав маленький хлопчик, нікого з дорослих поряд, на жаль, не було. Розбудивши дитину, патрульні дізналися, що чекаючи маму, він заснув та замерз, та вона не прийшла. Скільки часу малюк там пробув — невідомо. Патрульні 2-ї роти Юрій Гладчук та Мирослав Галунька доставили хлопчика у відділ поліції, а також викликали бригаду швидкої медичної допомоги, лікарі якої оглянули дитину. На щастя, хлопчик був здоровий, тому його не шпиталізовували. Оскільки встановити найближчих родичів, яким можна було б повідомити про те, що трапилося не вдалося, поліцейські відвезли малечу у центр соціально-психологічної реабілітації дітей, а про подію проінформували співробітників ювенальної превенції. Ми дякуємо заявникові за те, що не пройшов повз та повідомив про випадок, що трапився. Пам'ятайте, що чужих дітей — не буває👧🏼👦🏼 #ПорядокЦеТи #ternopilpolice

Опубліковано Патрульна поліція Тернопільської області Пʼятниця, 4 вересня 2020 р.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #хлопчик_на_лавці #поліція
live comments feed...