• Головна
  • Змінити виборчу адресу тернополяни можуть до 10 вересня включно
11:02, 6 вересня 2020 р.

Змінити виборчу адресу тернополяни можуть до 10 вересня включно

А також мати змогу проголосувати за місцем фактичного проживання на місцевих виборах 25 жовтня.

Про це повідомила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Тернопільській області Ольга Галушка, пише "Суспільне Тернопіль".

За її словами, на Тернопільщині від 1 липня по 2 вересня 432 особи вже скористалися цією можливістю. Із них прибули в регіон – 334, а на території області це зробили 98 осіб.

Упродовж перших двох днів вересня органи Державного реєстру виборців Тернопільщини опрацювали 86 заяв щодо зміни виборчої адреси. У серпні представники ОПОРИ повідомляла про кількість громадян, які змінили свою виборчу адресу. Із 20 серпня вона зросла на 262.

За даними з сайту Державного реєстру виборців, найбільшу активність мешканців області, які змінили свою виборчу адресу, зафіксували в Тернопільській міській громаді. У цю ОТГ від 1 липня прибуло 143 особи. У Підволочиській селищній громаді активність майже 15%, сюди прибуло 19 осіб, а в Саранчуківській сільській громаді – 11%, тут додалося 43 особи. У решті громад прибуло до 7 осіб і активність менша, ніж 3%.

Нагадуємо, що з 1 липня 2020 року процедуру зміни виборчої адреси можна пройти онлайн. Вона доступна на офіційному сайті Державного реєстру виборців.

Щоб подати заяву необхідно мати електронний цифровий підпис.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #виборча_адреса #зміна
live comments feed...