
15:28, 10 вересня 2020 р.
У Тернополі дитяча лікарня готується до збільшення кількості пацієнтів
Тернопільська міська дитяча лікарня готується до збільшення пацієнтів, у тому числі з коронавірусом.
Інфекційно-діагностичне відділення перепрофілювали під підрозділ,який проводить фільтрацію пацієнтів. Так звану “Червону зону”
Хворі, які поступили з підозрою на Covid -19, мають можливість знаходитись в безпечних ізольованих умовах.
Додаткові палати дозволять в рази швидше надавати допомогу діткам,які хворіють.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:06, 20 червня
11:37, Вчора
16:59, 17 червня
18:05, 20 червня
11:19, 18 червня

Коментарі