• Головна
  • "Я в порожнечі....": покійного сина Віктора Павліка немає вже 40 днів, мати не стримує сліз (ВІДЕО)
14:27, 17 вересня 2020 р.

"Я в порожнечі....": покійного сина Віктора Павліка немає вже 40 днів, мати не стримує сліз (ВІДЕО)

 "Я в порожнечі....": покійного сина Віктора Павліка немає вже 40 днів, мати не стримує сліз (ВІДЕО)

Колишня дружина Віктора Павлика розповіла, як жила 40 днів без померлого від раку їхнього спільного сина.

Як інформує "Znaj", про це Лора Созаєва написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Лора Созаєва часто згадує про сина і ділиться історіями з життя зі своїми підписниками. Цього разу вона опублікувала відео, як Паша грає чуттєву пісню на гітарі.

Лора Созаєва процитувала відомого автора Букера Талиафера Вашингтона: "Коли ми торкаємося іншої людини, ми або допомагаємо йому, або заважаємо. Третього не дано: ми або тягнемо людину вниз, або піднімаємо його наверх".

"Я завжди говорила синові, коли чогось не знала, а він знав і цим пишався, що я хочу, щоб ти був краще за мене! У вихованні сина я діяла від зворотного досвіду в своєму житті. Мої батьки не були зі мною близькі, мало приділяли мені час, не допомагали мені в навчанні, і вже тоді я дала собі обіцянку, що я буду робити так , як хотіла б, щоб надходили зі мною", - написала згорьована мама.

Вона пригадала, що дуже багато читала і прищеплювала сину любов до читання. По початку в дитинстві все йшло відмінно, поки не з'явився інтернет. Але близькість з дитиною розвивається, коли ви сидите поруч і зі спотворенням голосу читаєте розповідь, казку, смієтеся, обговорюєте, задаєте питання. Багато грати і співати з дітьми теж корисно, звичайно, якщо є на цей час.

"Я не шкодую, що у мене немає досягнень в кар'єрі, тому що 12 років я присвятила вихованню сина, і як виявилося не дарма..... Ми стали більше друзями, ніж мамою і сином, я цього хотіла , але говорила, що ієрархія, звичайно, не буде порушена, все ж я старше за званням і за віком. Мені пощастило, що тато Паші міг нас забезпечувати, а я приділяти час синові - заняттям спортом і музикою. Торкалися ми і сексуального виховання, це було ніяково, але я розуміла , що так мудро і тонко як я , ніхто йому не розповість , як відчуває себе дівчина, з якої причини псується настрій раз на місяць, що ми жінки любимо і чому ми на відміну від чоловіків по різному сприймаємо ті чи інші речі. Все, що ви вкладаєте в дітей дасть плоди - або хороші чи погані. Найважливіше, як для мене, довіра. Якщо дитина ділитися з вами переживаннями - значить ви відмінний батько!", - додала вона. -"Якось Паша сказав:

- Мам, ти мене неправильно виховала... - ?

- Я занадто добрий..."

21 рік я обіймала і говорила люблю своєму синові. Тепер я в порожнечі. Мені дуже важко! Я так вдячна всім, хто мені пише і підтримує, співчуває і обіймає на відстані. Вдячна за те, що діліться своїми історіями і переживаннями... вашу любов відчуваю де б ви не були. 40 днів.... вже сама....", - завершила трепетно жінка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покійний_син_Віктора_Павліка #колишня_дружина_співака 40_днів
live comments feed...