• Головна
  • ОСББ допомагають вирішувати проблему браку паркувальних місць
09:18, 18 вересня 2020 р.

ОСББ допомагають вирішувати проблему браку паркувальних місць

ОСББ допомагають вирішувати проблему браку паркувальних місць

Учасники ОСББ по вулиці Симоненка продемонстрували, як можна вирішити проблему паркувальних місць для транспорту мешканців.

Джерело: Про це голова ГО “Рада голів ОСББ Тернополя”, експерт з питань ЖКГ, представник фракції “Порядок. Відоповідальність. Справедливість” Сергій Лупак написав на своїй сторінці у Facebook.

Дослівно: “Декілька років тому, співвласники багатоквартирного будинку по вулиці Симоненка своїми силами та коштами облаштувати територію для додадкових місць паркування. Разом ми перетворили болото у зручний майданчик”, - написав Сергій Лупак.

Усі роботи проведені власним коштом.

“Згідно протоколу зборів ОСББ, протягом року, щомісяця співвланики сплачували по 250 грн, для того, щоби перетворити "територію з болотом" в сучасний вигляд, та подальший благоустрій території”, - зазначив представник “Порядок. Відповідальність. Справедливість”.

Сергій Лупак закликав тернополян брати активнішу участь у господарській самоорганізації.

“Проблеми браку паркувальних місць, закинутих прибудинкових територій, великих комунальних рахунків можна вирішити лише спільно. Для цього потрібний час. Спільні кошти і трохи енергії, але це реальний крок до покращення спільного комфорту і набагато краще ніж просто сидіти і чекати”, - підсумував Сергій Лупак.

Довідково. Сергій Лупак входить до фракції “Порядок. Відповідальність. Справедливість” та належить до найбільш фахових керівників ОСББ міста Тернополя. Серед іншого впроваджені під його керівництвом енергоефективні технології дозволяють мешканцям ОСББ економити до мільйона гривень на рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сергій_Лупак #Порядок_Відповідальність_Справедливість #ОСББ #територія,облаштування_території
live comments feed...