• Головна
  • Ігор Сцібайло: «Агітатори політсил мають пройти обов’язкове ПЛР-тестування» (відео)
11:53, 19 вересня 2020 р.

Ігор Сцібайло: «Агітатори політсил мають пройти обов’язкове ПЛР-тестування» (відео)

 Представник громадського руху «Варта» у Тернополі Ігор Сцібайло вимагає, аби агітатори усіх політичних партій негайно пройшли тест на коронавірус, оскільки вони щодня контактують з сотнями тернополян.

   – Сьогодні ми входимо в цікавий період передвиборчих перегонів. У різних мікрорайонах міста вже працюють тисячі агітаторів – у наметах, ходять по домівках. Ми навіть не підозрюємо, що будь-хто з них може бути рознощиком небезпечного вірусу COVID-19. Чи може партійні штаби проводять ПЛР-тести своїм агітаторам? Чи можуть бути вони впевнені у здоровї своїх працівників? підкреслив Ігор Сцібайло.

   Він наголосив, що будь-хто з агітаторів, які безпосередньо спілкується з тернополянами, може бути інфікований небезпечним вірусом.

   – Кожного дня агітатори спілкуються з великою кількістю людей. На вулиці, у торговому центрі, біля церкви вас, у прямому розумінні, ловлять агітатори і пропонують свою агітаційну продукцію, переконуючи проголосувати за того чи іншого кандидата. І кожен з них може бути інфікований небезпечним вірусом. Тому ми закликаємо політичні сили, штаби, партії звернути на це особливу увагу та забезпечити проходження тесту на COVID-19 усім своїм агітаторам, працівникам, людям, які безпосередньо спілкуються з тернополянами. Саме здоровя людини, а не її голос, є однією з найбільших цінностей! зазначив Ігор Сцібайло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #ігор_сцібайло #політичні_агітатори #проходження_тесту
live comments feed...