• Головна
  • Особливості SMM-просування бренду в Facebook і Instagram
Реклама
09:00, 1 жовтня 2020 р.

Особливості SMM-просування бренду в Facebook і Instagram

Реклама

В умовах сучасної реальності ведення бізнесу неможливо уявити без онлайн-просування, адже це перевірений спосіб не тільки зацікавити потенційних споживачів і познайомити їх з брендом, а й постійно підігрівати інтерес вже наявних клієнтів. Одним з кращих каналів у даному випадку є соцмережі, кожна з яких здатна істотно підвищити продажі. У зв'язку з цим багато підприємців обирають SMM-просування як дієвий спосіб розкрутки. Фейсбук та Інстаграм — найбільш популярні майданчики на сьогодні, тому основний акцент робиться на ці соціальні мережі.

Просування в Facebook: використовуйте всі можливості соцмережі

Сьогодні практично не існує компаній, які б не мали своєї офіційної сторінки в Facebook. Але далеко не всі власники бізнесу розуміють, як користуватися нею по повній, щоб досягти максимальної ефективності. Грамотне просування в Фейсбуці передбачає виконання цілісного комплексу дій, що складається з декількох етапів:

  1. Проведення аналізу спільноти, а також сторінок конкурентів для збору необхідних даних, визначення аудиторії та напрямків реклами.

  2. Розробка правильної стратегії просування індивідуально для вашого бренду. Продуманий контент-план та «упаковка» сторінки допоможуть провести рекламну кампанію якомога результативніше.

  3. Налаштування реклами. Спочатку потрібно протестувати декілька гіпотез, щоб експериментальним шляхом визначити найдієвіший метод розкрутки сторінки Фейсбук.

  4. Постійне відстеження ефективності проведеної кампанії, при необхідності — внесення корективів.

Особливості SMM-просування бренду в Facebook і Instagram, фото-1

Як розкрутити сторінку в Інстаграм і підвищити продажі

Просування в Instagram — ще один сучасний метод реклами, що є актуальним практично для будь-якого виду бізнесу. Тут зосереджена найширша аудиторія, яка при грамотній побудові кампанії здатна стати вашими відданими клієнтами. Чому вам необхідна розкрутка Інстаграму:

  • правильна стратегія дозволить більшій кількості потенційних споживачів дізнатися про вашу компанію;

  • красиве та цікаве наповнення профілю спільно з таргетованою рекламою забезпечать зростання цільових заявок і прямих продажів;

  • постійні клієнти стануть ще більш лояльними за рахунок зростання залученості аудиторії.

Звичайно ж, досягти таких результатів можливо лише при комплексному підході до SMM-просування. Якщо ви хочете, щоб сторінки вашого бренду в соціальних мережах працювали на вас, варто звернутися до професіоналів — у діджитал агентство Ланет CLICK. Для вас буде розроблена персональна стратегія і наданий якісний результат роботи. З питань вартості послуг digital-агентства ви можете звернутися за номером телефону +38 (044) 225-19-00, а також надіслати листа на електронну пошту: [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...