• Головна
  • «Я хочу, щоб люди на Тернопільщині жили краще», - Дар’я Проскурякова, перший номер у списку «ОПЗЖ» в обласну раду
16:27, 7 жовтня 2020 р.

«Я хочу, щоб люди на Тернопільщині жили краще», - Дар’я Проскурякова, перший номер у списку «ОПЗЖ» в обласну раду

Дар'я Михайлівна Проскурякова очолює список кандидатів в депутати у Тернопільську обласну раду від Тернопільської регіональної організації «Опозиційна платформа за життя».

    Уже сьогодні Даря Проскурякова презентувала власну програму дій.

    «Найперше нам потрібно згадати, що Тернопільщина - туристичний центр Західної України і працювати в даному напрямку, щоб розвинути туристичний потенціал краю і залучити побільше в область туристів, зокрема з інших держав, - зауважує Дар’я Проскурякова. – Далі потрібно розвинути та модернізувати школи і дитячі садочки у селах, адже діти це наше майбутнє. Варто обовязково запровадити медичний огляд у кожному садочку та школі».

    Також у програмі Дар’ї Проскурякової є встановлення квот на безкоштовне відвідування дітьми з малозабезпечених сімей усіх приватних позашкільних гуртків та центрів дитячої творчості.

    «Ми пропонуємо запровадити так зване «Соціальне таксі» у далекі села Тернопільської області, - наголошує Дар’я Проскурякова. – Мають бути облаштовані молочні кухні при кожному педіатричному відділі лікарень області. Пропонуємо відкрити кризові центри для допомоги жінкам ,які постраждали від домашнього насилля на території Тернопільської області. Має бути запроваджено прозорий список доступних безкоштовних медичних препаратів в кожній лікарні. І найважливіше, ми пропонуємо залучити спонсорів для допомоги населенню, яке перебуває в тяжких життєвих обставинах».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дар'я_проскурякова #соціальне_таксі #за_життя #допомога_населенню
Останні новини
Оголошення
live comments feed...