
16:17, 7 жовтня 2020 р.
У Тернополі з'явиться ще один "горбатий" міст (ФОТО)

На набережній Тернопільського ставу в парку ім. Шевченка зводять місток через річку-канал.
Про це на своїй фейсбук-сторінці пише Урбаністика Тернополя.
"На набережній з'явиться ще один «горбатий» місток – через Рудку, річку-колектор", – повідомляють там.
Всі фото: Антон Марчевський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:37, Вчора
18:05, 20 червня
10:31, 13 червня
16:59, 17 червня
11:37, Вчора
Коментарі