• Головна
  • «Відновлення роботи тернопільського аеропорту дозволить тернополянам дешевше подорожувати Європою», – Ігор Сцібайло
11:22, 11 жовтня 2020 р.

«Відновлення роботи тернопільського аеропорту дозволить тернополянам дешевше подорожувати Європою», – Ігор Сцібайло

Подорожі за кордон повинні стати доступнішими для тернополян.

   На цьому наголосив кандидат на посаду міського голови Тернополя Ігор Сцібайло у прямому ефірі програми «Акценти» на каналі TV-4.

   –  Важливим показником європізації міста є можливість дістатися будь-якого куточка Європи. У Тернополі необхідно відновити роботу аеропорту й залучити дешеві авіалінії. У такий спосіб тернополяни, які працюють за кордоном, могли б частіше навідуватися до своїх сімей. Ця система вже добре розвинена у багатьох країнах. Навчаючись у Польщі та Німеччині, я мав змогу за 10-15 євро придбати квиток у будь-яку столицю країн Європи. Це не лише економить фінанси, але й час, – пояснив Ігор Сцібайло.

    Також він підкреслив, що транспортна система Тернополя потребує удосконалення.

   – Усю транспорту систему Тернополя необхідно комплексно зробити доступною для кожного тернополянина. Йдеться про розвиток не лише міського транспорту, а й зовнішнього і навіть міжнародного. Міські автобуси також повинні зробити доступними для людей з інвалідністю. Наше місто абсолютно непристосоване для таких людей. У цьому ми повинні брати приклад з Польщі. Там громадяни з обмеженими можливостями живуть повноцінним життям, вони не відчувають жалю з боку оточення, бо є рівними. У Польщі люди з інвалідністю не змушені сидіти у чотирьох стінах та ховатися від незручних поглядів незнайомців, адже інфраструктура польських міст дозволяє їм безперешкодно користуватися громадським транспортом, ходити за покупками чи відпочивати. Окрім цього, Тернопіль потребує умов і для користування велотранспортом. Необхідно з’єднати велодоріжками усі мікрорайони міста, – зазначив Ігор Сцібайло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ігор_сцібайло #транспорт_тернополя #велотранспорт

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
те
11 жовтня 2020 р., 11:44
Ще потрібно мати за шо..
дядько
11 жовтня 2020 р., 16:57
Кожен раз тільки коли вибори вилазить тема аеропорту, та дайте йому спокій, хто сюди пустить літаки? Ледве до Львова дали якісь рейси дали, гаївський міст ледве зробили, ніякої інфраструктури немає, що людей пижиками будуть людей возити до перону? Та продайте остаточно ту землю забудовникам і хай сі будують. Обіцяли блін
Petro24
11 жовтня 2020 р., 21:41
Триндять про той аеропорт кому не ліньки від того часу як його закрили, прекрасне місце куди викинути гроші і ніби як на добре діло, а результату ноль до цього часу.
?
12 жовтня 2020 р., 13:41
А коли це він вчився за кордоном?)
Петро Петрович
13 жовтня 2020 р., 22:04
Пусти свиню до корита...
Оголошення
live comments feed...