• Головна
  • В Тернополі відбувся День кар’єри ЄС 2020
11:40, 13 жовтня 2020 р.

В Тернополі відбувся День кар’єри ЄС 2020

В Тернополі відбувся День кар’єри ЄС 2020

«Дні кар’єри ЄС» проходять щорічно в багатьох містах України протягом чотирьох років в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні».

Цьогоріч, можливість провести захід в Тернополі здобув Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.

У зв’язку із епідеміологічною ситуацією в країні заходи відбувалися у форматі онлайн.

Програма заходу передбачала проведення освітніх тренінгів та панельної дискусії.

Зокрема, учасники тренінгів могли більше дізнатися про можливості програми Еразмус+, навчитися презентувати себе на ринку праці та боротися зі стресовими ситуаціями в повсякденному житті. Заняття проводили досвідчені фахівці-практики.

До панельної дискусії були залучені: радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Вікторія Давидова, проректор з наукової роботи Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Павло Марущак, директор Тернопільської філії ТОВ «Елекс» Сергій Кутузов, начальник управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу ТОДА Качурівська Оксана, директор Індо-Європейського центру в ТНТУ Крамар Ірина та інші. В ході дискусії учасники дійшли згоди, що українська молодь має широкі можливості отримати роботу у проектах та програмах ЄС, міжнародних компаніях, компаніях з іноземним капіталом, а також успішно проходити стажування в європейських інституціях.

Модератор дискусії Андрій Крупка підкреслив важливість подібних заходів для профорієнтації студентської молоді та висловив впевненість, що подібні зустрічі і надалі відбуватимуться в стінах технічного університету.

З доповідями учасників панельної дискусії можна ознайомитися у прикріпленому відео:
https://www.youtube.com/watch?v=UN6UxX8I6Wc&feature=emb_logo

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТНТУ #Новини ТНТУ #День кар’єри ЄС 2020
Останні новини
Оголошення
live comments feed...