• Головна
  • Прокуратура добилася розгляду в суді справи про незаконну забудову на набережній Тернопільського ставу
11:17, 16 жовтня 2020 р.

Прокуратура добилася розгляду в суді справи про незаконну забудову на набережній Тернопільського ставу

Прокуратура добилася розгляду в суді справи про незаконну забудову на набережній Тернопільського ставу

Постановою Західного апеляційного господарського суду скасовано ухвалу суду першої інстанції про повернення позову прокуратури, пред’явленого до Тернопільської міської ради та одного з приватних підприємств щодо земельної ділянки у прибережній смузі Тернопільського ставу, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Нагадаємо, прокуратура подала до суду відповідний позов ще у липні 2020 року. Проте, ухвалою господарського суду Тернопільської області від 03.08.2020 повернуто позовну заяву заступника прокурора Тернопільської області в інтересах держави до Тернопільської міської ради та Обслуговуючого кооперативу «Вінд» про визнання незаконним рішення сесії Тернопільської міської ради від 02.02.2018 № 7/22/99 «Про надання земельної ділянки площею 0,406 га за адресою вул. Урожайна, 15 ОК «Вінд» (із змінами, внесеними рішенням сесії від 16.03.2018 № 7/23/162), визнання недійсним договору оренди землі від 30.05.2018, повернення земельної ділянки, скасування запису про державну реєстрацію права оренди земельної ділянки.

Тернопільська обласна прокуратура все ж таки домоглась слухання справи через апеляцію.

Після виготовлення апеляційною інстанцією повного тексту судового рішення справу буде направлено для продовження розгляду у господарському суді Тернопільської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#елінги #забудова #прокуратура #набережна
Оголошення
live comments feed...