• Головна
  • "Поки пам’ятаємо, вона серед нас": раптова смерть учительки шокувала її колег на Тернопільщині (ФОТО)
17:01, 19 жовтня 2020 р.

"Поки пам’ятаємо, вона серед нас": раптова смерть учительки шокувала її колег на Тернопільщині (ФОТО)

"Поки пам’ятаємо, вона серед нас": раптова смерть учительки шокувала її колег на Тернопільщині (ФОТО)

Трагічна подія сталася на Тернопільщині: обірвалося життя знаного педагога, шанованої вчительки та просто хорошої людини.

Про це інформує пресслужба Теребовлянська Спеціалізована Школа-ліцей.

"Адміністрація та педагогічний колектив глибоко сумує і висловлює щирі співчуття всій родині з приводу смерті Ганулі Оксани Михайлівни, вчителя біології школи-ліцею.

Коли людина йде в небеса, Бог, щоб вона не сумувала, дарує їй віконце, в яке видно її рідних і друзів. На віконечку стоїть в горщику квітка і до гілочки прив’язаний дзвіночок. Коли хтось згадує людину – дзвонить дзвіночок, коли говорить про неї хороші слова – світить сонце, а коли за нею плачуть – йде дощ і квіточка зростає, радуючи небожителя.

У перші дні часто дзвенить дзвіночок, чутно добрі слова, люди плачуть, шкодуючи про її відхід у вічність. Але з часом дзвіночок все рідше дзвонить, сонце не заглядає у вікно, мало дощів і квіточка пропадає…

Тому у кожного має бути любляче серце, яке згадає, скаже ніжні слова, попросить зі сльозами Бога, щоб душа не петляла у темряві. Нехай душа Оксани Михайлівни, яка пішла в захмарну далечінь буде спокійною. Нехай дзвенить дзвіночок. Нехай цвіте квітка. Царство небесне Ганулі Оксані Михайлівній, яка залишила нас, і світла пам’ять! Поки ми її пам’ятаємо, вона серед нас!",- ідеться у повідомленні.

"Поки пам’ятаємо, вона серед нас": раптова смерть учительки шокувала її колег на Тернопільщині (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #померла_вчителька

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...