• Головна
  • «Ми не дозволимо закрити малокомплектні школи на Тернопільщині», - заявила Дар’я Проскурякова, перший номер у списку «ОПЗЖ» в обласну раду
16:58, 21 жовтня 2020 р.

«Ми не дозволимо закрити малокомплектні школи на Тернопільщині», - заявила Дар’я Проскурякова, перший номер у списку «ОПЗЖ» в обласну раду

На початку 2020 року чиновники заявили про 120 шкіл на території Тернопільської області, які є малокомплектними та підлягають закриттю.

За словами Дар'ї Михайлівни Проскурякової, яка очолює список кандидатів в депутати у Тернопільську обласну раду від Тернопільської регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя», малокомплектні школи потрібні зберегти.

«Якщо у населеному пункті уже немає школи то і немає життя там, - відзначила Даря Проскурякова. – Тому йдучи на вибори, одним із пунктів своєї програми я бачу збереження у селах Тернопільщини малокомплектних шкіл».

Дар’я Проскурякова бачить вихід з цієї ситуації шляхом фінансування таких освітніх закладів та збереження їх роботи будь-якою ціною.

«Найлегше закрити школу, а в даному випадку я бачу варіанти як зберегти освітні заклади – це фінансування або ж за рахунок місцевого, або районного чи обласного бюджетів, - відзначає Дар’я Проскурякова. – Діти у невеличких селах заслуговують на отримання якісних освітніх послуг у своїй рідній школі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дар’я_проскурякова #за_життя #школи #опозиція

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Petro24
22 жовтня 2020 р., 01:30
Так, закриваючі школи це проблема. Але оплачувати цю її дурню хто буде? Може Медведчук, Бойко чи Рабинович із своєї кишені? Чи із дербюджету? Тобто вся країна (а точніше саме ми із своїє кишені) повинні утримувати цілу школу, приміщення, комплект вчителів, обладнання в якій вчиться десять дітей бо комусь хочеться попіаритись? Причому розуміючи, що така школа фізично не може дати дітям нормальну освіту, але ж жіночка просто хоче тягти хлам за рахунок інших. Молодець! А може просто треба то село розвивати, щоб і діти були, і вчителі і населення?
Оголошення
live comments feed...