У телешоу "Холостячка" за серце красуні побореться дизайнер з Тернополя (ФОТО)

У телешоу "Холостячка" за серце красуні побореться дизайнер з Тернополя, Георгій Шевчук

Нещодавно стартувало нове шоу "Холостячка", що транслюватиметься на телеканалі СТБ: як з'ясувалося, серед 12-х чоловіків, що поборються за серце красуні є і тернополянин Назар Дзівульський, моушин-дизайнер.

Як інформує "Реально", до проєкту Назар уже був одружений. Тоді хлопець успішно займався своїм бізнесом, мережею магазинів оптово-роздрібної торгівлі, тримав власний бізнес-журнал і тренажерний зал у Тернополі. Але заради колишньої дружини Назар усе покинув і спробував почати новий бізнес у В’єтнамі, на батьківщині коханої, а пізніше – у Харкові. Зрештою (після розлучення) він залишився без квартири, машини і прибуткової справи.

Учасник Холостячка 2020 вирішив почати життя з чистого аркуша: Назар відучився на моушен-дизайнера й активно розвивається в цьому напрямі. І навіть планує до кінця року придбати квартиру в Тернополі. Чи запросить він у своє нове житло Ксенію Мішину?

Від перших серйозних стосунків у Назара є чудовий 5-річний син Платон. З мамою хлопець не зійшовся характерами й не сильно підтримує контакт. Але сина Назар не кинув: він бере активну участь у його вихованні, проводить із ним час і допомагає фінансово. Тому хлопець чудово ставиться до того, що в Ксенії теж є дитина від минулих стосунків. Упевнений, що їхні сини подружаться, і вже мріє створити свій ідеал сім’ї – два хлопчики й одна дівчинка.

Дизайнер_з_Тернополя шоу_Холостячка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі