• Головна
  • "Сумують за часами "руцького миру": жінку зацькували в маршрутці за українську мову (ВІДЕО)
13:47, 27 жовтня 2020 р.

"Сумують за часами "руцького миру": жінку зацькували в маршрутці за українську мову (ВІДЕО)

"Сумують за часами "руцького миру": жінку зацькували в маршрутці за українську мову (ВІДЕО)

У місті Слов'янськ Донецької області в одній з міських маршруток стався конфлікт. Зокрема, там влаштували цькування жінці, яка українською мовою зробила зауваження одному з пасажирів за неправильне носіння маски.

Відповідне відео опублікувано на Telegram-каналі donetchanyn. "Слов'янськ. Жінка зробила зауваження бидлану, який неправильно носить маску в автобусі. Тут же вата проявила себе і заагрилася українською мовою, називаючи її "телячою мовою". Здається, вони сумують за часами "руцького миру". Було б непогано цим же автобусом відправити їх в один кінець рейсом на "динири", – обурився автор посту, пише УНІАН.
На кадрах відео видно, як дві особливо агресивні жінки вступають у перепалку з україномовною пасажиркою.
"Ми вже на таких надивилися, он, довели країну незрозуміло до чого. "Громадська діячка"! Приїхали до нас сюди, на наш Схід, життя від вас немає! Шо я, бл*, кажу, так!"- вигукнула одна з них.
На це жертва нападок спокійно відповіла українською мовою, що живе в місті Слов'янську і навіть народилася там.
"У Слов'янську?! Так давай балакай по-слов'янськи. "Громадська діячка" тут стоїть! Заколупали такі "діячки"! Воно й видно, шо ти "в Слов'янську народилася". У нас в Слов'янську нормальні люди всі, адекватні. А не як ти тут стоїш!"- продовжила кричати на всю маршрутку українофобка.
Україномовна пасажирка припинила розмову опонентки, зазначивши, що та поводиться ненормально. Перед виходом з маршрутки розлючена жінка вигукнула: "зі своїми мовами вже заколупали, вже не знаєш, якою мовою говорити!".
Однак на цьому конфлікт не вичерпався - до жінки, яка знімала те, що відбувається на відео, підскочив чоловік і почав з матами смикати її за руки, намагаючись виштовхнути з маршрутки.
"Покажи документи! Хто ти така взагалі? На якій підставі ти знімаєш? Вийшла звідси, на х*й", – образив жінку агресивний чоловік.
Вона, в свою чергу, зажадала від нього прибрати руки і не лаятися. Надалі Жінка все ж вийшла з транспортного засобу, оскільки доїхала до своєї зупинки.

Обережно, на відео присутня нецензурна лексика!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конфлікт #мова
Оголошення
live comments feed...