"Десятки днів у комі": 17-річний Іванко потребує молитви і фінансової допомоги у протистоянні біді (ФОТО)

"Десятки днів у комі": 17-річний Іванко потребує молитви і фінансової допомоги у протистоянні біді (ФОТО)

Трохи більше ніж місяць тому молодий хлопець Іван, як всі його приятелі, бігав по вулиці, спілкував з товаришами, радів життю. Але прийшла біда. В той страшний день молодий юнак, з друзями пішов на річку, щоб  показати одноліткам навички плавання, які здобулися за літо. Іванко пірнув, та з води його вже непритомного діставали друзі.

Як інформує "RZ", зараз Іван вже 39 день перебуває у комі, рідні вірять в його зцілення і просять про молитву. Так, в Молитовній групі у Фейсбуці опублікували допис з проханням про молитву:

"Велике прохання молитися за 17- річного Іванка, щоб вийшов з коми, 11 днів знаходиться в дитячій обласній лікарні міста Івано-Франківська. Допоможемо йому спільними молитвами щоб з божою допомогою він одужав… Спаси його,Боже!!!"

Раніше, про страшний випадок з Іванком повідомляла голова БФ "Час добра та милосердя" Валерія Кушніренко:

"17 річний Іван з Косівського району лежить в реанімації Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня. В той страшний день молодий юнак, з друзями пішов на річку щоб один другому показати навички плавання які здобулися за літо.. Іван пірнув, та з води його вже непритомного діставали друзі…

Вже тиждень коми, а батьки дитини прості селяни, які вдома мають ще двох школярів, вже витратили усі заощадження на порятунок сина. Дуже потрібна допомога, бо в день на ліки (внутрішньовенне харчування, ліки від судом) витрачається 1000- 1500 грн… Благаємо, допоможіть дитині. Ваня обов’язково вийде з коми!

Допомогти фінансово можна за реквізитами Карта ключ Приват банк – 5169330521565124 – Кушніренко Валерія, Обов’язково в призначенні платежу вказувати "для Івана".

Рахунок IBAN UA313366770000026005052549009 EGRPOU – 42732425 Найменування отримувача – Благодійна організація Час добра та милосердя".

Необхідна_допомога порятунок_Іванка хлопець_у_комі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі