Тернопільська обласна рада повідомила про болючу втрату: не стало молодого чоловіка

Тернопільська обласна рада повідомила про болючу втрату: не стало молодого чоловіка, Ірина Герман

Сьогодні, 15 листопада, згасла свічка життя молодого чоловіка - 31-річного Остапа Тарасенка, сина головного спеціаліста відділу прес-служби Тернопільської обласної ради. Про це повідомив перший заступник голови облради Василь Деревляний на сторінці у Facebook. 

"Співчуття. Тернопільська обласна рада, увесь депутатський корпус, виконавчий апарат висловлюють глибоке співчуття головному спеціалісту відділу прес-служби Тетяні Тарасенко з приводу важкої втрати – смерті сина Остапа. Пішла у засвіти надзвичайно добра, чуйна, щира людина. Не передати словами біль материнського серця. У ці важкі хвилини розділяємо горе, журбу та сум родини і друзів померлого. Вічна пам'ять Остапу. Нехай Господь прийме його у Царстві Небесному", - йдеться у повідомленні.

Друзі та близькі родини не приховують свій жаль та розпач з приводу смерті молодого чоловіка, згадуючи його як невимовно світлу, добру та позитивну людину. 

Редакція сайту Тернополя 0352.ua також висловлює свої щирі співчуття з приводу гіркої втрати усім рідним і близьким Остапа Тарасенка. 

Тернопільська_обласна_рада смерть втрата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі