Через коронавірус зупинилося серце поліцейської: без мами залишилися двоє синів (ФОТО)

Через коронавірус зупинилося серце поліцейської: без мами залишилися двоє синів , Ірина Герман

Після двотижневої боротьби з ускладненнями, до яких призвів коронавірус, зупинилося серце Зоряни Горчак. Про смерть жінки-підполковника повідомляє Національна поліція України. 

"Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашої колеги Зоряни Горчак. 14 листопада перестало битися серце підполковника поліції Зоряни Горчак-– старшого інспектора з особливих доручень відділу режиму та технічного захисту інформації поліції в Івано- Франківській області.

Їй було лише 46 років, без мами залишилися 12-річний і 26-річний сини, а без дружини – чоловік. Зоряна мала багато планів і завжди вміла підтримати колег добрим словом та влучною порадою. Мудра, досвідчена й усміхнена – саме такою ми її запам’ятаємо. Поліцейська боролася з коронавірусною інфекцією впродовж трьох тижнів та, на жаль, від ускладнень її серце зупинилося в реанімаційному відділенні медзакладу.

Зоряна Горчак розпочала службу в органах внутрішніх справ у 2004 році, будучи курсанткою. Відтоді вона з честю та гідністю вірно служила українському народові. Показувала приклад колегам і ділилася досвідом. Для всіх поліцейських передчасна смерть Зоряни - це тяжка втрата, яку ми розділяємо із рідними нашої колеги. Світла пам'ять тобі, Зоряно...", - йдеться у повідомленні. 

Поліція смерть_поліцейської смерть_від_коронавірусу коронавірус covid19
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі