"Без локдауну буде біда": від COVID-19 в Україні може померти 33 тисячі людей вже до кінця року

"Без локдауну буде біда": від COVID-19 в Україні може померти 33 тисячі людей вже до кінця року, Георгій Шевчук

У Київській школі економіки проаналізували ситуацію із поширенням коронавірусу на території України і дійшли до висновку, що пандемія неминуче розвиватиметься таким шляхом, що кількість померлих від COVID-19 до кінця року складатиме від 17 до 33 тисяч осіб.

Як інформує "НВ", було змодельовано три варіанти розвитку подій:

-зелений сценарій (найоптимістичніший) - 17 тисяч смертей, якщо по всій території України негайно запровадять локдаун;

-жовтий сценарій - 26 тисяч смертей, якщо карантин вихідного дня спрацює;

-чорний сценарій - 33 тисячі смертей, якщо карантин не спрацює.

Старший дослідник департаменту економіко-політичних досліджень КШЕ Юрій Ганіченко назвав зелений сценарій малоймовірним.

У Київській школі економіки закликали поширити обмеження карантину вихідного дня на будні. На думку дослідників, "лише це дозволить взяти під контроль поширення коронавірусу". Водночас у КШЕ закликали надати економічну підтримку бізнесу і громадянам.

В середині жовтня у Київській школі економіки прогнозували, що до кінця року від коронавірусу в Україні можуть померти 20 тисяч людей.

За минулу добу в Україні зафіксували новий рекорд захворюваності: 13 357 нових випадків. Крім того, одужали 7 400 осіб, померли 257 пацієнтів. В Києві (1348), Дніпропетровській (1128) і Київській (786) областях за добу зафіксували рекордну кількість нових пацієнтів з коронавірусом.

Також велику кількість нових випадків виявили в Запорізькій (748), Черкаській (726), Львівській (652), Одеській (634) і Сумській (610) областях. Загалом за час пандемії в Україні захворіло 583 510 осіб, з них 266 479 одужали, летальних випадків - 10 369.

Коронавірус сценарії_пандемії новини_України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі