• Головна
  • «Розумна» автоцивілка - як заощадити на страховці
Новини компаній
09:00, 2 грудня 2020 р.

«Розумна» автоцивілка - як заощадити на страховці

Новини компаній

Автоцивілка - обов'язковий страховий поліс, купувати його повинні всі водії. При цьому різні страхові надають різні можливості, тож є сенс вивчити ринок, щоб отримати найбільш вигідну пропозицію. Наприклад придбати поліс, який дасть і захист, і економію!

Страхова компанія ARX пропонує цікавий продукт - автоцивілку "Смарт драйв", в основі якої лежить принцип "плати, як водиш". Тобто, чим краще ви керуєте, тим менше сплачуєте. Як же визначити рівень вашої водійської майстерності? Дуже просто - за допомогою спеціального додатка "Smart Drive".

Звантажується воно безкоштовно на будь-який смартфон. Додаток буде фіксувати основні показники водіння: швидкість, маневри, прискорення, гальмування і використання телефону за кермом. За кожну поїздку нараховуються бали. На підставі отриманих балів і пробігу і нараховується знижка на другу частину платежу.

Як працює програма "Smart Drive"?

1) Додаток працює у фоновому режимі. Його не треба включати та вимикати для фіксації поїздок. Все, що необхідно зробити - це завантажити додаток і при реєстрації підтвердити дозвіл на використання додатком всіх необхідних функцій смартфона. Відхилення запитів може привести до некоректної роботи Smart Drive при оцінці водійського стилю. Геолокація повинна бути постійно включена. Тоді все поїздки будуть автоматично записуватися та оцінюватися з точки зору стилю управління авто. Чим вищий скоринговий бал, тим безпечніше стиль управління авто, і тим менша ймовірність потрапляння в ДТП з вини водія.

2) В разі поїздки в якості пасажира в іншому авто або громадському транспорті потрібно відключати геолокацію, щоб такі поїздки не записувалися.

3) Після кожної поїздки в додатку відображається маршрут руху і скоринговий бал в рамках даної поїздки по кожному з параметрів. Тобто можна аналізувати, який з параметрів є слабким місцем водія і цілеспрямовано його покращувати.

4) Кількість балів, за які нараховується знижка, повинна бути не менше 70. Мінімальний пробіг - 500 км. Тобто, за три місяці після придбання Автоцивілки «СМАРТ ДРАЙВ» необхідно проїхати не менше 500 км для того, щоб при оплаті другого платежу була можливість отримати знижку при хорошому скоринговому балі.

Важливо і те, що можливість завантажити та користуватися додатком не пов'язана з придбанням продукту. Тобто можна завантажити і користуватися додатком абсолютно безкоштовно. Перевірити, наприклад, свої навички, а потім вже і приймати рішення про придбання страховки.

В цілому компанія пропонує кілька версій Автоцивілки, кожен може знайти продукт для себе. ARX - єдина компанія в Україні, яка у 2019 році ввела новий підхід в тарифікації ОСЦПВ з більш глибокою сегментацією. Крім звичних чинників, які традиційно використовуються страховиками, введені нові - вік власника авто і вік самого авто. Це дозволяє більш точно і, відповідно, більш справедливо порахувати ціну для різних сегментів.

Наприклад - чим старше водій (за статистикою компанії в 80% випадків - це власник авто), тим менше ймовірність настання ДТП з його вини. Тобто для таких водіїв ціна буде нижче. Досвід має значення і допоможе заощадити!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
"Скоро пенсія різко змінить розмір у цієї категорії людей": в Україні підготували зміни, коли українцям чекати на нові суми
"Жахливий снігопад завалить ці області України вже через кілька днів, холод прийде в цей регіон": синоптики про сніг
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
Оголошення
live comments feed...