• Головна
  • "Малюк у важкому стані": мама в розпачі та благає про допомогу (ФОТО)
17:45, 2 грудня 2020 р.

"Малюк у важкому стані": мама в розпачі та благає про допомогу (ФОТО)

"Малюк у важкому стані": мама в розпачі та благає про допомогу (ФОТО)

Зовсім недавно маленький Давид тільки з'явився на світ. Мати народила його передчасно і його вага на час на народження становила всього 820 грам. Жінка була вагітна двійнею, але під час пологів вижив тільки Давидко. Зараз сім’я бореться за його життя.

Як інформує "RZ", про це повідомила волонтерка Лена Бусенко.

"Давид з’явився на цей світ з вагою 820 грамів і зростом 32 см. Появі малюка передували щаслива новина про вагітність двійнею, потім, раптова застуда мами Поліни з фатальною температурою. А далі, за словами мами, все закрутилося як у страшному сні – передчасне старіння плаценти і пологи на 24-го тижня вагітності.

Дівчинку, на превеликий горю сім’ї, втратили, і Давид побачив цей світ один. З цього моменту молода сім’я почала бій за життя малюка. На п’яту добу перебування в реанімації перинатального центру Давид до своєї глибокої незрілості отримав ще й сильний опік легенів від подачі кисню через апарат штучного дихання. Опік був викликаний нестачею сурфактанту в легенях малюка. Але вводити його вже було пізно.

Через 2 тижні малюка перевели в реанімацію 5-ої дитячої лікарні. Стан малюка поступово почало стабілізуватися. Однак, спроба перевести організм на режим штучної вентиляції легенів привела до чергового збою і відмови нирок з наднирковими.

За два болісні тижні Давид набрав з 1.300 до 2.050кг. Плюс, як наслідок, перебої в роботі кишечника. Після найсильніших набряків і проблем з кишечником з’явилися паховомошоночних грижі. З'ясувалось що операції уникнути не вдається Мама дуже сподівається на вашу допомогу адже операція коштує. Але в після операції Давиду дуже потрібен буде кисневий концентратор (10 000 грн) і пульсоксиметр (1 000) для вимірювання рівня кисню в крові.

Зараз мама використовує кисневі подушки, але є велика проблема в їх заправках, а бюджет сім’ї, практично, на нулі. Давид дуже стійко витримує випробування, сподіваємося, разом ми допоможемо йому вистояти і перемогти!! НОМЕР КАРТКИ МАМИ 5354 6630 0332 4791",- ідеться у повідомленні.

"Малюк у важкому стані": мама в розпачі та благає про допомогу (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Малюк_потребує_допомоги_небайдужих #новини_України
Останні новини
Оголошення
live comments feed...