• Головна
  • "Стан критичний, майже не дихає": рідні 25-річного Михайла благають про молитву і допомогу (ФОТО)
20:01, 5 грудня 2020 р.

"Стан критичний, майже не дихає": рідні 25-річного Михайла благають про молитву і допомогу (ФОТО)

"Стан критичний, майже не дихає": рідні 25-річного Михайла благають про молитву і допомогу (ФОТО)

Рідні просять щирої молитви за життя хлопця із Західної України Михайла Кмиця, якому тільки 25 років. Він перебуває на лікуванні у Мінську, де його стан погіршився, то ж чоловік вже не може дихати самостійно.

Як інформує "RZ", сам Михайло з села Вороняки Золочівського району Львівської області. Рідні і близькі просять щиро помолитися ха життя хлопця.

"Стан Михайла Кмиця критичний… Друзі! Стан Misha Kmyts дуже погіршився. Хлопець уже не дихає самостійно. Лише щира молитва і надія на білоруських лікарів!!! Наталія Кмиць Питльована тримайтеся! Ми з Вами в молитві, доброму слові…",– пише волонтерка Катя Тихонова.

Мати хлопця Наталія Кмиць Питльована зі свого боку звертається до небайдужих людей про допомогу:

"Ми віримо у Ваші добрі і чуйні серця, сподіваємося на Вашу молитву, підтримку та допомогу. Завдяки Вам Михайло одужає, і у нього буде щасливе і світле майбутнє. Станом на сьогодні ми в Білорусії на лікування, діаліз, проживання витратили 15.000 тис доларів крім того є ще витрати 1.500 тис. доларів.

Станом на сьогодні ми маємо на рахунку лише 5.800 тис грн. Кошти можна перерахувати на карту у Приватбанк: 5168 7422 0777 5267 ( Мама Наталія ) Телефон: 067-29-84-529 – Наталія.

Допоможіть Михайлові!".

Михайло вже 4,5 роки бореться зі страшною хворобою "Гіпероксалурія 1 типу". Михайло перестав самостійно пересуватися, щодня приймає велику кількість препаратів, процедур гемодіалізу від яких залежить його життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Порятунок_Михайла #страшна_недуга #допомога_небайдужих
Оголошення
live comments feed...